Наші партнери

  • ГК Компаній Формула смаку, що об’єднує декілька хлібопекарських заводів в Черкаській, Хмельницькій, Чернігівській, Дніпропетровській та Миколаївській областях. Загальний середньомісячний обсяг споживання природного газу складає близько двох мільйонів метрів кубічних.

  • ГК Кулиничі, що об’єднує декілька хлібопекарських заводів в Харківській, Полтавській, Київській та Черкаській областях. Загальний середньомісячний обсяг споживання природного газу складає близько одного мільйона п’ятсот тисяч метрів кубічних.

  • ГК Київхліб, що об’єднує декілька хлібопекарських заводів в м. Києві та Київській області. Загальний середньомісячний обсяг споживання природного газу складає близько дев’ятсот тисяч метрів кубічних.

  • ГК Фуршет, мережа торгівельних магазинів та торгівельних центрів по всій Україні. Загальний середньомісячний обсяг споживання природного газу складає близько тридцяти тисяч метрів кубічних.

  • Торгівельна марка ВЕРЕС яка добре відома в Україні та продукція виробництва компанії експортується до понад 32 країн світу, що включає декілька переробних заводів та сільськогосподарський комплекс для вирощування сировини в Черкаській області. Загальний середньомісячний обсяг споживання природного газу складає близько двісті тисяч метрів кубічних.

  • ПрАТ «Запоріжсклофлюс» підприємство є найбільшим і єдиним виробником силікату натрію (брили) в Україні та одним з найбільших світових виробників зварювальних плавлених флюсів. Загальний середньомісячний обсяг споживання природного газу складає близько одного мільйона метрів кубічних.

  • «Агрокомплекс «Зелена долина» – багатогалузевий виробничий комплекс, який у вересні 2004 році створено на базі цукрового заводу та господарств Томашпільського і Тульчинського районів, що розміщуються на півдні Вінницької області. Загальний середньомісячний обсяг споживання природного газу складає близько двох мільйонів метрів кубічних.